REBELDE

13. prosince 2012 v 13:51 | calsee |  Moje kecy xD

Tak něco o seriálu a o bývalé skupině


Nejdřív skupina

RBD je mexická popová skupina o šesti členech-Anahí, Dulce María, Maite Perroni, Christian Chavez, Alfonso Herrera, Christopher Uckerman. Skupina vznikla na konci roku 2004 při natáčení telenovely Rebelde, kde všichni účinkovali. Během svéj existence zatím vydala tři CD ve španělštině a jedno v angličtině. Všechna španělská CD byla přezpívána do portugalštiny. V Brazílii mají RBD mnoho fanoušků.
Ale bohužel už skupinou nejsou.

A teď o seriálu

Škola "Elite Way" je škola, jejíž věhlas sahá až za hranice samotné země. Tato škola je jiná než všechny ostatní - má svá vlastní pravidla, tréninkové programy a aby byla schopna fungovat podle svých pravidel, sama si volí své vedení.
Náš příběh začíná ve chvíli, kdy studenti rozohněného 4. ročníku poznají své nové spolužáky a utečou z Letního Klubu. Téměř okamžitě se mezi nimi utvoří blízké vztahy a vzniknou první rozepře, což tento ročník velice poznamená. Čtyři silné osobnosti, vůdci od přírody, chodí právě do tohoto ročníku a mají silný vliv na ostatní. Tito čtyři mají své kvality i slabé stránky a každý z nich se snaží prosadit své názory. Vzniknou pravá přátelství, nenávist, první lásky, loajalita a také zrada. Zatímco oni žijí ponoření do svých stálých konfliktů, soutěží a bojů o moc, nevidí, že jsou pouhými šachovými figurkami ve složité hře ekonomiky a politických zájmů.


Hlavní postavy:


A všichni:

A nějaká ukázka jejich hudby: 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ladies ladies | 18. prosince 2012 v 18:13 | Reagovat

hej miluji tento seriál... se ségrou jsme na to čučeli když to dávali na slovákách... prostě nejlepší mexická středoškolská telenovela... :D Te quiero rebelde :p

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama